?

Log in

Правдиві підсумки 2014

Казати правду - значить руйнувати стіни навколо себе, жити на відкритому просторі, в якому кожна деталь наповнена змістом. Часом він примхливий та дощовий - як погода березневих Карпат. Часом навпаки - сталий наскільки зір сягає. Казати правду - значить жити повним життям, у якому всі речі знаходяться на своїх місцях, навіть якщо в твоїй кімнаті хаос. З нього завжди виростає щось нове, несподіване, дивне, часом воно посуває з твого життя сталі речі, до яких так звик. І це відмінно, правда. Це здорово.

До цього мені не часто вдавалося бути щирим зі собою на всі 999. Але ніч новорічна (навмисно пишу з малої, доста вже того доброго - робити з НР щось надзвичайне) показала мені мене з нового боку. Я сердечно вдячний обставинам за це.

Переконати себе можна в будь-чому. Правда. Людський розум побудований на прийнятті власних думок за непорушні істини, що не піддаються обговоренню. Благо, якщо ти совісний і можеш зайняти третю сторону - глядацьку. Тоді є шанс врятуватись.

Але, зазвичай, стається по-іншому. Людина, навіявши собі власну прекрасність нарікає на себе чи не найстрашніше людське покарання з часів скасування гільйотини. Стає мертвою заживо, обсталяючи кімнату дзеркалами, в яких з величезним захопленням спостерігає за тим, як душа розкладається на атоми-молекули, що отруюють повітря навколо.
Не існує більше прекрасних виставок, чудових краєвидів, відданих людей, щирих душевних діалогів. Життя перетворюється в суцільний монолог, монотонний та дратівливий, як білий шум.

Щоранку прошу в Нього сили казати та бачити правду, щиро цікавитися людьми та бути відкритим до нового. Тільки в цьому бачу шанс прожити щасливе життя. Осмислене й наповнене змістом.

Comments