?

Log in

Архетип письменника - нещасний, злиденний пияка, який поневіряється світом, ніде надовго не затримуючись. Хтось навіть каже, що для письменництва потрібна чорна меланхолія, хвороба, нещасне кохання, падіння з головою в прірву - до самого дна (як Кафка, Фіцджеральд, Буковскі, Паланік, Берроуз, Уелш і так далі).

Але писати треба від щастя. Від щастя. Ніяк інакше. Від любові до життя, близьких тобі людей, від масштабів Всесвіту навколо. Треба заряджати людей цим почуттям. Адже навколо стільки егоїзму, сарказму, зіпсутості та злості. Стільки перекладання на чужі плечі власних проблем та нереалізованності. Стільки бажання заподіяти іншому біль та страждання.

Якщо ви пишете, якщо маєте що сказати людям: робіть це від щастя. Від бажання зробити світ кращим. Від позитивної переоцінки ситуацій, що стаються у житті. І ніколи - від злості, егоїзму чи марнославства. Ви знаєте - хто сіє вітер - пожинатиме бурю.

Це не догма, звісно, кожен живе так, як йому хочеться. Та все ж, якщо хочете бути щасливими і не псувати життя іншим - пишіть від щастя. Пишіть, ну.

Comments