?

Log in

Знаю, звучить утопічно, та я обома руками за світ, в якому все знаходиться на своїх місцях - люди, речі, слова. Адже немає більшої біди, ніж відсутність розуміння того, ким ти є насправді і для чого все це навколо потрібно.

Я за світ, в якому слова попадають точно в ціль, бо мають єдино правильно значення. Релігія не обдирає людей, не нашаровує протиріччя в масах, термін "любов" має практичне підтвердження і не є засобом для маніпуляцій.

Я за світ, в якому немає місця пост-модерну: все зрозуміло та структуровано. Немає в'язниць, бо кожен отримує те, що хоче, немає ревності, бо є соціальна рівність. Я за світ, в якому дитина сама обирає собі майбутнє і з дитинства докладає зусиль до його реалізації.

Я обома руками за світ, в якому держави вкладають гроші у дослідження Всесвіту, а не в ядерні розробки та озброєння, за світ без КАПІТАЛІЗМУ та реклами, без культури безкультурності.

Знаю, звучить утопічно, але я за світ, в якому люди люблять людей. Тож вірю, що колись вони зроблять його наддержавним, без всіх цих систем та умовностей.

Comments