?

Log in

Міняємо систему цінностей: не приймаємо лапшу за дійсність

Коли вам кажуть, що буде покращення, в першу чергу питайте, за рахунок яких КОНКРЕТНИХ кроків воно здійснюватиметься. На слова "ми змінимо принципи освіти/культури/фінансування" відразу відповідайте: як ви це будете робити? Численні бла-бла-бла з усіх боків, як ви бачите, ні до чого не приводять. Політика ораторів повинна залишитися в минулому. Час для політики конкретних кроків.

Коли вас намагаються підбурити до дій за рахунок маніпуляцій вашою свободою, пам'ятайте, що вільним людям не треба казати, що вони вільні. Демократія - це всього лиш красиве слово, щоб тримати людей у покорі; ілюзія вибору між правими та лівими, між радикалами та лібералами.

Коли ви чуєте, що десь там москалі вбивають українців, що беркутівці до чорта озвіріли, розумійте, що людяність не повинна ставати заручником брудної провокативної гри окремих людей. Вміння мислити глобально здійматиме вас над такими ситуаціями, даючи розуміння штучності цих історій.

І головне: зрозумійте, будь ласка, - більшість з нас нічим не краща за тих, хто в кулуарах виводить мільярди в офшори. Ми кричимо про бажання жити краще, закидуємо камінням опонентів, кричимо на тих, хто має перед собою іншу правду, при цьому без упину брешемо собі та навколишнім, тягаємо з офісів та заводів різне приладдя й ховаємо очі, коли в громадському транспорті треба поступитися місцем старшому.

Хіба ви забули, що перед лицем Господа не має значення величина гріха? Достатньо самого факту, щоб зрівняти всіх нас з гівном.

Подумайте над цим, будь ласка.

writ-0

Comments